„Jestem z moją mordą Edi” – Malik Montana relacjonuje na żywo spacer z Edytą Górniak


2021.06.06

opublikował:

„Jestem z moją mordą Edi” – Malik Montana relacjonuje na żywo spacer z Edytą Górniak

instagram.com/donmalikmontana/

We wrześniu 2017 roku Edyta Górniak tak mówiła o Maliku Montanie:

Dzisiaj są takie czasy, które trochę wymagają bardzo mocnego wizerunku. Jego wizerunek jest bardzo spójny z tym, jaką muzykę tworzy. Kiedy się z nim spotkałam, nie był osobą, którą znamy z wideoklipów. Ma zupełnie inny język komunikacji. Szalenie inteligentny, nawet szarmancki muszę powiedzieć. Byłam bardzo zaskoczona, spodziewałam się, że to jest taki trochę ziomek. Malik jest kim chce, w zależności od sytuacji. Jest tak inteligentny, że potrafi wydobywać z siebie te różne postaci na potrzeby muzyki, kreacji, wizerunku. Nasze spotkanie było bardzo miłe.

Jak się okazuje znajomość wokalistki i rapera przetrwała do dziś. W sieci pojawił się zapis live’u, który artyści udostępnili podczas wspólnego spaceru…

– Słuchajcie, jestem z mordą moją Edi. Edi pokazuje mi jak dostrzegać piękno w prostych rzeczach – na przykład w tej fontannie – mówi Malik pokazujących swoim fanom podświetloną na różne kolory fontannę.

Po chwili Edyta stwierdza, że słuchała właśnie najnowszych, niepublikowanych jeszcze numerów Malika:

Słuchajcie, miałam ten przywilej, wielką radość, zachwyt totalny, bo słyszałam kawałki z nowej płyty. Wow! Po prostu szok! – mówi wokalistka.

Na razie nie wiadomo, czy ze spotkań Malika i Edyty wyniknie wreszcie jakiś wspólny numer. Jedno jest pewne, fani szefa GM2L na pewno tego oczekują.

Spotkanie z Edyta raper krótko podsumował na swoim Instagramie:

Spotkanie kontrastów niezmiennie inspirujące.

Polecane

Share This