JMSN kolejnym artystą na festiwalu WWW


2018.01.12

opublikował:

JMSN kolejnym artystą na festiwalu WWW

foto: mat. pras.

Od 2016 roku zimowy festiwal World Wide Warsaw na stałe wpisał się w mapę najciekawszych koncertowych wydarzeń w stolicy. Nie inaczej będzie i teraz. Dawka świeżego hip-hopu, dużo elektroniki, szczypta funku i soulowego ciepła – to przepis organizatorów na zróżnicowany line-up.

I właśnie w ramach WWW 11 marca do Warszawy zawita JMSN, którego często określa się mianem “ulubionego wokalisty twojego ulubionego rapera”. Ta łatka przylgnęła do jasnoskórego piosenkarza po serii doskonałych gościnnych występów u boku takich tuzów jak Kendrick Lamar, Game, J. Cole, Ab-Soul czy Tyga. W klubie Grizzly Gin Bar muzyk będzie promował swoje najnowsze wydawnictwo “Whatever Makes U Happy’”. I biorąc pod uwagę, z jaką łatwością JMSN zjednuje sobie sympatię widzów (szczególnie płci żeńskiej), nie mamy wątpliwości – będzie to dla wielu osób nader szczęśliwy wieczór.

Nie jest to jeszcze ostatnie ogłoszenie w ramach WWW. Już niebawem na naszych łamach przeczytacie szczegółową mapę tegorocznej edycji i nasze szczególne polecenia.

Polecane

Share This