JodSen – „Nas nie zmienisz” (wideo)


2014.05.23

opublikował:

JodSen – „Nas nie zmienisz” (wideo)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje teledysk do utworu „Nas nie zmienisz”, czyli pierwszego singla promującego album JodSena „Wielkie sny”. Wyprodukowany przez SoDrumatica kawałek dedykowany jest wszystkim tym, którzy starają się na siłę narzucać innym swój światopogląd i styl bycia. Teledysk zrealizowała ekipa Dirt Video.

Album JodSena „Wielkie sny” ukaże się 28 czerwca nakładem wytwórni UrbanRec.

{sklep-cgm}

JodSen – pochodzący z Malborka reprezentant trójmiejskiej sceny rap. Swoją przygodę z muzyką zaczął ok. 2001 roku od beatmakingu. Po jakimś czasie zajął się rapem wchodząc w skład lokalnych formacji (m.in. z Chwiałą).

Dekada funkcjonowania w podziemiu i setki spontanicznie nagranych utworów zmotywowały JodSena (znanego wtedy pod ksywą Joda) do nagrania w pełni solowego EP pt. „Percepcja”. Następnym krokiem, po zdobyciu finansów na realizację projektu w profesjonalnym studiu, był nagrany wspólnie z Tekkenem (wielkopolski producent występujący również pod ksywką Big Rooth) krążek „Infiltracja Mixtape”. Pozytywny odbiór sprawił, że JodSen zaczął intensywniej pracować nad flow, głosem i stylem. Owocem tego są m.in. luźne kolaboracje z Gedzem („Wyskocz do tego” czy „Rap one shot”)

Na przełomie 2012 i 2013 roku wypuścił mixtape „AudioBuch” oraz jego fizyczną wersję „AudioBook”. Pod koniec 2013 światło dziennie ujrzał kolejny darmowy materiał pt. „Sen nocy letniej MXTP”

Udzielił się gościnnie m.in. na takich legalnych wydawnictwach, jak: Gedz – „Serce bije w rytm”, Kobra – „Golden era”, Składanka „Drużyna mistrzów”, RDW – „Między piekłem a niebem”.

Tagi


Polecane

Share This