JodSen – „Zimne ognie” ft. Bonson, Danny (wideo)


2014.06.11

opublikował:

JodSen – „Zimne ognie” ft. Bonson, Danny (wideo)

„Zimne ognie” to kolejny klip promujący album JodSena „Wielkie sny”. Debiutanta z Pomorza gościnnie wsparli Bonson i Danny.

Wraz z pojawieniem się nowego klipu, wystartował również preorder albumu, który ukaże się na rynku już 28 czerwca. Krążek można zamówić pod tym linkiem .

{sklep-cgm}

Przygotowany przez reprezentanta pomorskiej sceny rapowej materiał to, jak mówi autor, konceptualna kompilacja zabierającą słuchacza w podróż po subgatunkach hip-hopu. Na krążku słychać inspiracje czerpane zza Oceanu, które nadają płycie mocnego i mainstreamowego klimatu. W warstwie tekstowej raper zadbał natomiast o niebanalną treść starając się zrównoważyć rozrywkę i patos.

Na pytania dotyczące interpretacji tytułu „Wielkie sny”, JodSen odpowiada: Oprócz przekazu motywującego do znalezienia i realizacji życiowych pasji, starałem się również zobrazować błądzenie po własnej podświadomości. Marzenia i koszmary senne stale przeplatają się w poruszanych na płycie wątkach.

O warstwę muzyczną zadbali zarówno uznani już producenci, tacy jak SherlOck, SoDrumatic czy Matek, jak również młodzi i utalentowani beatmakerzy m.in. Forest, Henson, Bez Struktury, AQ oraz Grrracz. Na „Wielkich snach” gospodarza wokalnie wsparli Bonson, Danny, 2sty, Gedz, RDW i Brahu.

Polecane

Share This