Johnossi zapowiadają koncert w Polsce


2020.06.10

opublikował:

Johnossi zapowiadają koncert w Polsce

fot. mat. pras.

Johnossi, uznany szwedzki duet rockowy, w lutym tego roku wydał nowy, szósty w dorobku album studyjny zatytułowany „Torch // Flame”. Teraz muzycy prezentują zupełnie nowy singiel i klip zatytułowany „The Wrecking Ball”.

To nie koniec dobrych wiadomości. Zespół zapowiedział właśnie, że w przyszłym roku odwiedzi Polskę i 15 kwietnia zagra w warszawskim klubie Proxima. Jako support wystąpi Linn Koch-Emmery. Bilety w cenie 95 PLN są dostępne na ebilet.pl

Nagraliśmy ten numer w zeszłym roku, ale postanowiliśmy zachować go na start letniego sezonu festiwalowego, żeby zacząć wszystko z przytupem. Jednak Covid zepsuł wszystko, ale mimo to chcieliśmy dać fanom ten kawałek. To riffowe, imprezowe Johnossi – komentują muzycy.

Wokalista i gitarzysta John Engelbert i perkusista Oskar „Ossi” Bonde założyli Johnossi w Sztokholmie w 2004 roku. Zaledwie po trzech koncertach, jakie zagrali, mieli już na koncie kontrakt płytowy, a wraz z wydaniem debiutu stali się jednym z najbardziej wpływowych szwedzkich zespołów. Johnossi są laureatami szwedzkich nagród Grammy w kategorii „Najlepszy zespół”, a wszystkie płyty zyskiwały przychylność publiczności i krytyków.

Ich koncerty są czymś jedynym w swoim rodzaju o czym fani w Polsce będą mogli w końcu przekonać się na własne oczy.

Polecane

Share This