Joker dotychczas śmiał się z Soboty, ale teraz dissuje go na poważnie


2021.05.06

opublikował:

Joker dotychczas śmiał się z Soboty, ale teraz dissuje go na poważnie

fot. kadr z wideo

W sobotę na kanale Trzech Panów Chamów pojawił się kawałek, którym Joker zaczepiał i wyśmiewał sobotę. Teraz raper przystępuje do właściwego ataku, publikując diss. „Chciałeś wbić mi tu na chatę, lecz mi na****asz brata” – nawija, nawiązując do sytuacji sprzed tygodnia, kiedy to Sobota uderzył jego brata, a potem pochwalił się w mediach społecznościowych, że pobił nie tego chłopaka, którego chciał. Abstrahując od tego incydentu Joker uważa, że Sobota „zaniża poziom rapu”, sugeruje mu, by zszedł ze sceny, robiąc miejsce młodym, a także „przeprasza Szczecin za każdy weekend co w sobie miał sobotę”.

– Kłamiecie, oczerniacie mnie, ale ja to przeżyje. I wybielacie się, dalej ciągnąć gówno, krzywdząc niewinnych. Wy skończyliście zasady. Swoje przesiedziałem, przeżyłem. Wy to pryszcz, już pryszcz. Wyłączam wszelkie współczucie. Nielle, droga menager, tak spie***ić komuś
karierę, to się bardziej nie da. Szkoda Soboty. Wmówiłaś mi kiedyś, że będę sam. Oj, tym razem nie.

Twoja wielka zazdrość niszczy związki, rodziny. Kółko waszej adoracji i znajomi z niego wrzucający moje zdjęcie. Widziałaś, jak zrobiłem wam z nich demotywator. Nie udało się. To teraz atakujecie mi rodzinę, tworząc naprawdę co dzień kolejne śmieszne śmieci. Bić się umiesz, a rapować suki jeszcze potraficie? Pewnie znajomi ci diss napiszą, tak jak użyli cię ostatnio – napisał przy okazji publikacji dissu Joker.

Sprawdź także: Malik Montana: „Wiele osób, które nazywają siebie raperami, robi gorszą muzykę od EKIPY”

Polecane

Share This