Jongmen do Soboty: Doniosłeś na policję na własną żonę


2020.04.04

opublikował:

Jongmen do Soboty: Doniosłeś na policję na własną żonę

fot. kadr z wideo

W piątek wieczorem Sobota wrzucił odpowiedź na zarzuty Jongmena. Raper oskarżył Sobotę o to, że korzystając z prawa małego świadka koronnego, „wsypał” kolegów w prokuraturze. Sobota w swojej odpowiedzi wrócił do tej sprawy i stwierdził, że nikogo nie wsypał, a sam ma problemy przez pomówienia Jongmena.

Sprawdź też: Sobota do Jongmena: To nie wygląda dobrze. Wygląda jak przemyślany marketing

W nocy z piątku na sobotę Jongmen zripostował swojego przeciwnika. Nagrał film, który możemy zobaczyć na jego IGTV.

Pominąłeś najważniejszy wątek sprawy, bo nie odniosłeś się do swoich zeznań, które złożyłeś. Obszernych zeznań, potwierdzających „sześćdziesiątkę”. Ja ci może uświadomię: roz****łeś się – mówi Jongmen.

Dodał, że szczeciński raper zakładał fikcyjne konta i próbował „wykręcić aferę”.

Kiedy zobaczyłem, że są fabrykowane dokumenty to byłem w szoku, że można być taką k***ą, żeby posunąć się do takich rzeczy. To największe k****two jakie można zrobić – kontynuuje Jogmen – Szkoda, że się nie przyznawałeś tam gdzie trzeba było się nie przyznawać – dodaje.

Odniósł się do ciuchów i zarzutów o promocję nowej marki Jongmena. Stwierdził, że to nie prawda, a ubrania wyszły przy premierze jego ostatniego klipu. Podkreślił, że Sobota jest skończony w rapie.

Dla mnie jesteś skończony po tym, jak doniosłeś na własną żonę na policję i złożyłeś zawiadomienie o pobiciu – przekazuje Jongmen.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JONGMEN OFFICIAL👊 (@jongmen_official)

Na swoim InstaStory raper udostępnił również dwa zdjęcia z akt sprawy. Do sytuacji odniósł się także Kafar Dix37, który wrzucił cytat Soboty z jego nagrania z własnym komentarzem.

 

Sprawdź też: Jongmen: „j***ć tę sześćdziesiątkę Sobotę. Cypis i Fazi także atakują szczecińskiego rapera

Polecane

Share This