Jongmen nagrał z Malikiem Montaną. Odpowie Sobocie?


2021.02.06

opublikował:

Jongmen nagrał z Malikiem Montaną. Odpowie Sobocie?

fot. Instagram / @jongmen_official

W mijającym tygodniu w sieci pojawił się kolejny singiel zapowiadający nowy album Soboty. W kawałku „Martwy ciąg (Pro Bono)” Sobota nawija: „Gdybyś mógł odwołać to, chętnie byś to zrobił, co? / Teraz już nie można, bo za daleko poszło zło / Mleko się rozlało, pobite gary, rozbite szkło / Ja tu ugram złoto, tobie pozostanie robić tło”. W refrenie kawałka szczecinian wykrzykuje: „Nie p***olę się już z tobą, dla nas jesteś zwykłą c***ą”.

„Martwy ciąg (Pro Bono) to utwór poświęcony Jongmenowi, podobnie jak cała szykowana na marzec płyta „Homo Sum”. Sobota postanowił nagrać cały krążek, w którym odnosi się do swojego przeciwnika, ubiegłorocznej afery z udziałem obu raperów i jej konsekwencji dla szczecinianina.

Jongmen póki co odpowiada Sobocie w mediach społecznościowych, ale niewykluczone, że wkrótce się to zmieni. Raper zdradził wczoraj, że nagrał kawałek z Malikiem Montaną i wspólnie z ekipą Marathon Films Dioxa zrealizował już klip do niego. Przypomnijmy, że Malik stanął po stronie Jongmena, kiedy ten wiosną atakował Sobotę.

Podłe zachowanie. Kłamstwami chcieć zepsuć reputację człowiekowi, który na swoje dobre imię pracuje całe życie – komentował wówczas Malik.

Czy we wspólnym kawałku panowie poruszą temat Soboty? Przekonamy się wkrótce.

Sprawdź także: Jongmen vs Sobota – zobacz, kto stoi po stronie Jongmena

Fame MMA z raperami, ale bez Soboty i Jongmena

Wczoraj poznaliśmy niemal całą kartę walk gali Fame MMA 9. W main evencie wydarzenia Popek zmierzy się z Kizo, nie zabraknie też pojedynków z udziałem Kubańczyka czy Ryby. W oktagonie nie pojawią się za to związani z federacją Jongmen i Sobota. Częśc fanów widziałaby pojedynek obu panów, ale Sobota kategorycznie odcina się od takiego pomysłu, mówiąc, że nie jest to dla niego odpowiedni sposób na rozwiązanie akurat tego konfliktu.

Niezależnie od tego czy lubicie Sobotę, czy go nienawidzicie, to on ma jakiś swój dorobek artystyczny. I w tym przypadku są to trzy złote płyty, platynowa płyta, trzy filmy kinowe i wiele, wiele spotkań i rozmów w ważnych programach. To sprawia, że gaże Soboty sponsorskie, czy za walkę są dość wysokie. One nie są niskie, nie są najwyższe, ale na pewno są dużo ponad przeciętną. Mnie kosztowało to naście lat pracy, wyrzeczeń i determinacji. I musicie wiedzieć, że walka z jakimś k***a łakiem również podniosłaby prestiż oraz dorobek takiego łaka i jego gażę. Może ona nie jest niska, ale ja nie mam zamiaru jej powiększać – komentuje Sobota.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This