Jongmen: „Stara szkoła powinna zrozumieć, że do młodych zawsze trzeba wychodzić”


2020.11.01

opublikował:

Jongmen: „Stara szkoła powinna zrozumieć, że do młodych zawsze trzeba wychodzić”

fot. kadr z wideo

Stara vs nowa szkoła – konflikt w rapie trwa od lat. Z czasem ci, którzy reprezentowali starą szkołę sami stają się starą, a na ich miejsce przychodzą jeszcze młodsi. Od czasu do czasu temat relacji weteranów polskiego rapu i młodych wilków przybiera na sile. Tak było choćby po ostatniej gali Popkillerów, po której Szpaku skrytykował starszych raperów za to, że nie doceniają młodzieży.

Jak w jakiejś kategorii jest ogłaszany jakiś truskulowy grajek, wszyscy robią mu hałas, a dla małolatów go nie ma – ocenił Szpaku.

Jak na sprawę patrzą Rest i Jongmen? Obaj panowie mieli odnieść się do tego tematu podczas wizyty w studiu RapNews. Reprezentant Dixon37 ominął temat, tłumacząc, że nie do końca kojarzy wypowiedź Szpaka, Jongmen natomiast przyznał, że piłeczka w tym konflikcie jest po stronie weteranów.

Sprawdź też: Czy Sobota w kolejnej walce zmierzy się z Jongmenem?

Stara szkoła powinna zrozumieć, że do młodych zawsze trzeba wychodzić. My też kiedyś byliśmy młodzi. To jest muzyka buntu, młodzi wyrażają swoje zdanie. To są zupełnie inne czasy. Tu jest konflikt pokoleń i powinni zrozumieć, że młodym należy wychodzić naprzeciw. Lepiej z nimi rozmawiać, niż z nimi walczyć – ocenił Jongmen.,

Polecane


Share This