Jongmen udostępnia legalny odsłuch „Kontrapunktu”


2013.10.22

opublikował:

Jongmen udostępnia legalny odsłuch „Kontrapunktu”

W sieci można posłuchać już albumu Jongmena „Kontrapunkt”. W formie fizycznej materiał dostępny jest na www.hempszop.pl. Od listopada płyta dostępna będzie w szerokiej dystrybucji Empików oraz sklepów sieci Media Markt i Saturn. Jeszcze w tym tygodniu na kanale DIIL TV pojawi się teledysk do utworu „Wybuchowy mix”, w którym Jongmena wspierają raperzy z ekipy WSRH.

{reklama-hh}

Jongmen – Krystian Brzeziński (ur. 12 września 1990 w Żyrardowie) – raper i zawodowy muzyk. Zaczynał w roku 2003 od solowego projektu „Pierwsze uderzenie”, następnie wypuścił drugą nielegalną solówkę „Kolejny Etap”. W roku 2006 z Czarnym i Chrzankiem współtworzył kolaborację ZJS (Zawodnicy Jednej Sceny), nagrywając dwie płyty: „Zjednoczona Scena” (2006) i „Zawsze Jestem Sobą” (2007). Razem z Arczem współtworzył też sklad WyrwaniZKontekstu. W roku 2010 ukazała się trzecia solowa produkcja Jongmena zatytułowana „Uwertura”. 21 października nakładem Hemp Records ukazała się kolejna płyta Jongmena zatytułowana „Kontrapunkt”, będąca jednocześnie jego oficjalnym debiutem na rynku płytowym.

Jongmen znany jest z niezwykle dynamicznego sposobu rapowania – nie unika ostrych punchów, ma bardzo mocne rymy, czasem drastyczne porównania. Jednocześnie nie stroni od kawałków lżejszych, pokazujących jego spokojniejszą naturę. Na płycie usłyszymy 17 utworów, a wśród gości m.in. Bilona, Wilka, Kaliego, Palucha, Śliwę, WSRH, Bas Tajpana, AK-47, Hudego HZD, BRZ-a i Fuso.

Polecane

Share This