Josef Bratan: „Na następną walkę będę się bardziej przygotowywał i odstawię jointy”


2021.08.29

opublikował:

Josef Bratan: „Na następną walkę będę się bardziej przygotowywał i odstawię jointy”

fot. mat. pras.

Josef Bratan pokonał Cesarza Narcyza na pierwszej gali High League, federacji MMA prowadzonej przez Malika Montanę. Dla obu zawodników było to pierwsze starcie w formule MMA. Skazywany na ciężkie lanie tiktoker postawił raperowi zaskakujący opór, stąd o werdykcie pojedynku musieli zdecydować sędziowie. I choć jednogłośnie wskazali na wygraną reprezentanta GM2L, Narcyz na pewno nie ma po walce powodów do narzekań.

Podopieczny Malika Montany miał świadomość tego, że jest zdecydowanym faworytem starcia. Jak więc odniósł się do przebiegu walki? Tuż po zakończonym pojedynku Bratan śmiał się, że widocznie zbyt wiele siły zużył na treningu dla mediów, podczas którego uderzył rywala, po czym dodał:

Jest git. Na następną walkę będę się bardziej przygotowywał i odstawię jointy, ale zaraz jak wrócę do hotelu, to muszę przyjarać.

Jak słusznie zauważył przeprowadzający wywiady w klatce Mr. Polska, raper musiał zmierzyć się z presją, ponieważ silna reprezentacja GM2L w Ergo Arenie sprawiła, że czuł się jak w domu i wiedział, że wszystkie oczy są zwrócone na niego. Jak zawodnik radził sobie z tym wyzwaniem?

Trener i mój narożnik pracowali ze mną, wybijali mi głupoty z głowy. To było tylko rozpoczęcie nowego życia – skomentował Josef Bratan.

 

Polecane

Share This