Josef Bratan odpowiada na zarzuty o niepłacenie alimentów


2022.06.30

opublikował:

Josef Bratan odpowiada na zarzuty o niepłacenie alimentów

fot. mat. pras.

Po tym jak była partnerka Josefa Bratana Aleksandra Zychowicz publicznie oskarżyła go o niepłacenie alimentów, raper postanowił udowodnić, że przekazuje swojej córce zasądzone kwoty. Bratan przesłał do redakcji Glamrapu dowody wpłat, mające potwierdzić, że wywiązuje się ze zobowiązań wobec dziecka.

Czy to znaczy, że zarzuty są bezpodstawne? Niekoniecznie. Po przyjrzeniu się poniższym zdjęciom nietrudno zauważyć, że na jednym z nich trzykrotnie pojawia się data 27 września 2021, natomiast na drugim mamy trzy potwierdzenia na przestrzeni jednego miesiąca – 8 i 11 maja oraz 6 czerwca. Trudno doszukać się tutaj regularności wpłat.

Zychowicz nie komentuje sprawy i zmieniła ustawienia swojego instagramowego profilu na prywatne, do alimentów odnosi się natomiast inna była dziewczyna rapera – Bambi.

Fundusz alimentacyjny, który ma Ola, jest najlepszym dowodem na to, że Josef nie płaci. A że przedstawił jakieś tam wpłaty, to zaczął spłacać zaległości, żeby go nie wsadzili do więzienia. Kazałam mu płacić na dzieciaka – mówi modelka.

fot. Glamrap

Polecane

Share This