Jovani z podnoszącym na duchu, roztańczonym „Better Without You”


2022.03.19

opublikował:

Jovani z podnoszącym na duchu, roztańczonym „Better Without You”

Foto: Lukas Gricius

Piosenka opowiada historię dwójki kochanków, których związek się zakończył. Jedno z nich wciąż jednak żywi drugie głębokim uczuciem. Nie chce więc zapomnieć, chce odzyskać ukochaną osobę, by raz jeszcze poczuć miłość.

– To dla mnie bardzo wyjątkowa piosenka – przyznaje Jovani. – Opowiada historię, z którą każdy może się utożsamiać. Choć ma mocne przesłanie, jest to jednocześnie podnoszący na duchu, taneczny numer. Mam nadzieję, że spodoba wam się tak, jak mnie.

Jonas Nainys – Jovani (38 lat), jak naprawdę nazywa się Jovani, to światowej sławy litewski DJ, producent muzyczny, prezenter radiowy i osobowość telewizyjna. Ma ponad 400 tysięcy fanów w mediach społecznościowych, a jego teledyski zgromadziły 100 milionów odsłon na YouTube. Rozgłos przyniósł mu audycja radiowa w ZIP FM, „Jovani At Club”, w której przeprowadzał wywiady z takimi sławami jak Tiësto czy David Guetta. Jovani jest też członkiem duetu Radistai, który regularnie występuje na festiwalach muzycznych.

Solową karierę Jovani rozpoczął w 2018 roku singlem „Keep it to Myself”, Utwór powstał we współpracy z wokalistką Jazzu i dotarł do 2. miejsca listy przebojów stacji RMF.

Pierwszy singiel Jovaniego dla Warner Music, „Be Right Back”, został okrzyknięty w Litwie wakacyjnym przebojem 2021 roku. Towarzyszące piosence lyric video ma już ponad 2,4 miliona odsłon na YouTube. Kolejny utwór, „Save Me from Myself”, okazał się radiowym hitem nie tylko w Litwie, ale i w innych nadbałtyckich krajach.

Tagi


Polecane

Share This