Juice WRLD i jego demony


2021.11.13

opublikował:

Juice WRLD i jego demony

Na 10 grudnia wyznaczono premierę nowej, pośmiertnej płyty Juice WRLD-a. Album otrzymał tytuł „Fighting Demons”. Płytę promuje singiel „Already Dead”.

– Niewiele rzeczy sprawiało Jaradowi „Juice WRLD” Higginsowi większą przyjemnością niż dzielenie się nową muzyką z milionami fanów na całym świecie – czytamy we wspólnym komunikacie matki nieżyjącego już rapera, Carmeli Wallace i labelu Grade A.

– Zostawił po sobie zadziwiająco dużo muzyki, którą jego sympatycy będą mieli okazję poznawać przez kolejne lata. Jarad był zawsze szczery w kwestii swych problemów. Wszystko, co leżało mu na sercu wyrażał przez swoją muzykę i sztukę. Nigdy nie opuścił rodziny i przyjaciół, zawsze oferując swą pomoc. Dziś ogłaszamy premierę nowej płyty „Fighting Demons”, która ukaże się 10 grudnia. Zachęcamy wszystkich, którzy walczą z uzależnieniem czy mają problemy ze zdrowiem psychicznym, by nigdy się nie poddawali. Nadal możecie szukać darmowego wsparcia poprzez LiveFree999.org – fundację stworzoną ku pamięci Juice WRLD-a.

Wydany 10 lipca 2020 roku album „Legends Never Die” zadebiutował na 1. miejscu Billboard 200, gdzie spędził dwa tygodnie. Z płyty pochodzi 5 singli, które dotarły do top 10 listy przebojów w Ameryce.

Polecane

Share This