Juice WRLD – twarzą w twarz z raperem


2022.12.19

opublikował:

Juice WRLD – twarzą w twarz z raperem

fot. mat. pras.

Dorobek Juice’a WRLD wciąż zaskakuje. W serwisach cyfrowych pojawił się najnowszy singiel i teledysk artysty: „Face 2 Face” – następstwo wydanego w zeszłym miesiącu „In My Head” oraz albumu „Fighting Demons (Digital Deluxe)”, który ukazał się w marcu.

8 grudnia, w rocznicę śmierci artysty, w Chicago odbył się drugi już Annual Juice WRLD Day we współpracy z Live Free 999 Fund. Wydarzenie zgromadziło najbliższą rodzinę, przyjaciół, współpracowników i ponad 18 tys. fanów Juice, którzy wspólnie uczcili jego życie i muzykę.

W kwietniu 2020 roku matka artysty, Carmela Wallace, ogłosiła powołanie fundacji Live Free 999 Fund, współfinansowanej między innymi przez wytwórnie Grade A i Interscope Records. Projekt honoruje dziedzictwo jej syna poprzez pełną miłości pomoc młodym ludziom w ich indywidualnych walkach z uzależnieniami i zdrowiem psychicznym.

Wydany 10 lipca 2020 roku „Legends Never Die” osiągnął rekordowy debiut, spędzając dwa tygodnie na 1. miejscu listy Billboard 200. Od tego czasu aż pięć singli Juice’a znalazło się w pierwszej dziesiątce listy Billboard Hot 100. Raper zmarł 8 grudnia 2019. Miał 21 lat.

Polecane

Share This