Julia Marcell prezentuje teledysk zapowiadający nowy album


2019.10.27

opublikował:

Julia Marcell prezentuje teledysk zapowiadający nowy album

fot. kadr z wideo

Julia Marcell zaprezentowała wideo do premierowej piosenki „Moment i wieczność”. Artystka zapowiada tym singlem swój najnowszy projekt „Skull Echo” – płytę i film, które mają być połączone tematycznie, ale jednocześnie niezależne od siebie. Krążek ukaże się 24 stycznia 2020.

Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę – elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem.

Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

„Skull Echo” to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem – mówi Julia.

W lutym rusza trasa koncertowa promująca nowy album:

23.02 – Gdańsk, Stary Maneż
28.02 – Białystok, Zmiana Klimatu
29.02 – Warszawa, Stodoła

01.03 – Kraków, Klub Studio
07.03 – Lublin, Klub 30
08.03 – Katowice Rialto
12.03 – Łódź, Wytwórnia
13.03 – Poznań, Tama
15.03 – Szczecin, Stara Rzeźnia
22.03 – Kielce, Czerwony Fortepian
29.03 – Wrocław, Sala Koncertowa Radia RAM

Polecane

Share This