Julia Pietrucha zapowiada jesienną trasę


2019.09.22

opublikował:

Julia Pietrucha zapowiada jesienną trasę

fot. mat. pras.

Po udanej koncertowej wiośnie Julia Pietrucha wraca z nową odsłoną koncertów i zmienionym składzie. Julii będą na scenie towarzyszyli multiinstrumentaliści, z którymi od nowa zaaranżowała znane dotychczas utwory. Artystka deklaruje, że nie zabraknie niespodzianek – nie tylko tych repertuarowych.

Folk it! Marzenia są po to by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić was na trasę koncertową podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt „Parsley” i „Postcards From the Seaside” – mówi o nadchodzących koncertach Julia.

Julia Pietrucha – Folk It! Tour – rozpiska:

17.10 – Wejherowo
22.10 – Warszawa
27.10 – Olsztyn
15.11 – Tarnów
17.11 – Poznań
04.12 – Wrocław
07.12 – Siemianowice Śląskie
08.12 – Kielce
14.12 – Ełk
15.12 – Gdańsk

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.

Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album „Postcards from the Seaside”. Do już dobrze znanych nam instrumentów dołączyła mandolina i puzon. Julia Pietrucha od kilkunastu sezonów z sukcesem koncertuje po Polsce zarażając publiczność swoją energią oraz wyjątkowymi piosenkami.

Polecane

Share This