Julia Wieniawa czuje się sobą. Nowy letni singiel artystki

"Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak".


2024.07.11

opublikował:

Julia Wieniawa czuje się sobą. Nowy letni singiel artystki

fot. Dorota Szulc

Letni wiatr, lipcowe zachody słońca, ciepłe wieczory… w towarzystwie nowej piosenki Julii Wieniawy. To brzmi jak plan idealny. Utwór „Sobą tak” otwiera zupełnie nowy rozdział w muzycznej drodze Julii. Drodze, która jeszcze nieraz ma zaskoczyć słuchaczy.

„Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak” – śpiewa w refrenie najnowszego utworu Julia Wieniawa. Piosenka „Sobą tak” od pierwszych dźwięków emanuję letnią lekkością, a w warstwie tekstowej opowiada osobistą historię, z której bije pełnia wolności i szczęścia, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

SPRAWDŹ TAKŻE: Wieloletni członek Red Hot Chili Peppers oskarżony o spowodowanie śmierci 47-letniego mężczyzny

– “Sobą tak” to piosenka, która jest dla mnie jak pierwszy głęboki oddech po wielu zmianach, które nastąpiły w moim życiu. Napisałam ją w przypływie pozytywnych emocji, na wyjeździe z ludźmi, wśród których naprawdę poczułam się sobą. Od długiego czasu nie umiałam napisać żadnej radosnej i lekkiej piosenki, a słowa refrenu „Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak” wypłynęły ze mnie podczas improwizacji. Ten utwór ma dla mnie pewnego rodzaju terapeutyczny wydźwięk. Mam nadzieję, że poczujecie wolność, słuchając tego numeru – komentuje artystka.

Singiel „Sobą Tak” jest efektem współpracy Julii wraz z Jeremim Sikorskim oraz grupą WOLF HOUSE (Monika Wydrzyńska, Maurycy Żółtański, Jeremi Siejka).

Polecane

Share This