Julia Wieniawa idzie drogą Kayah. Artystka zerwała współpracę z Kayaxem

Na początku roku Kayah ogłosiła, że odchodzi ze swojej wytwórni


2024.04.02

opublikował:

Julia Wieniawa idzie drogą Kayah. Artystka zerwała współpracę z Kayaxem

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

– Pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym rozwiązałam moją współprace z wytwórnią KAYAX, tj, spółka Layac Productions & Publishing SP ZOO. Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do Kayax oświadczenia o rozwiązaniu współpracy, w tej sprawie proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem. Odnośnie do mojej współpracy z Kayax wydanie zostanie oddzielne oświadczenie – napisała dziś na Instagramie Julia.

 

 

Na samym początku roku, Kayah ogłosiła, że kończy współpracę z Kayaxem, ktróy tworzyła od samego początku jego istnienia.

– Moi Drodzy,

pragnę poinformować, że z dniem 2 stycznia 2024 r. uległa rozwiązaniu moja współpraca menadżerska z Panem Tomaszem Grewińskim, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Tomasz Grewiński KAYAX”. Od 3 stycznia 2024 r. wszelkie moje działania artystyczne prowadziła będzie firma ArtRooijens. W sprawach współpracy uprzejmie proszę więc o kontakt wyłącznie z ArtRooijens pod adresem mailowym: biuro.kayah@gmail.com.

Jednocześnie wskazuję, że liczę na to, iż Pan Tomasz Grewiński doprowadzi do profesjonalnej realizacji koncertów i innych działań, na które Pan Tomasz zawarł już umowy oraz wyrażam moją gotowość do realizacji tych koncertów i działań na uzgodnionych już zasadach.

Odnośnie mojej współpracy z Panem Tomaszem Grewińskim wydane zostanie oddzielne oświadczenie – napisała artystka.

Przypominamy, że Kayax to tak naprawdę dwie firmy – managerska Kayax Tomasz Grewiński oraz label Kayax Production & Publishing Sp. z o.o. Siedziba obu znajduje się przy ul. Obrońców 2B w Warszawie.

Julia Wieniawa wydała w Kayaxie swoją debiutancką płytę „Omamy”.

Polecane

Share This