Julian Lesiński zapowiada nowy materiał


2018.10.25

opublikował:

Julian Lesiński zapowiada nowy materiał

foto: Michał Obrycki

„Affinity” to tytuł najnowszego singla Juliana Lesińskiego. Utwór promuje kolejną EP-kę wokalisty, która ma się ukazać na początku przyszłego roku.

Na platformy muzyczne trafiły dwie wersje piosenki. Artysta zdecydował się w ten sposób opowiedzieć o miłości i szacunku do drugiego człowieka, a także tolerancji. Podstawową wersję singla znajdziecie tutaj.

„Affinity” skomponował Waldemar Maszyński, tekst napisała Maja Prus. Z kolei nad wersją alternatywną czuwali Aleksander Molak i Jacek Gawłowski. Za produkcję singla odpowiedzialna jest wytwórnia Delphy Records, z którą piosenkarz współpracuje już od ponad roku. Na YouTube ukazało się również lyric video do alternatywnej wersji kawałka.

Nowy materiał artysty charakteryzować się będzie elektronicznym brzmieniem w połączeniu z mocnym wokalem. Utwory będą poruszały problemy tolerancji, odrzucenia, czy też trudnych relacji z najbliższymi. Co (jak zapewnił wokalista) nie znaczy, że album nie będzie pozytywny. Jego premiera odbędzie się w pierwszej połowie 2019 roku.

Julian Lesiński jest zawodowym wokalistą, aktorem oraz jedynym w Polsce solistą, który nagrał medley wszystkich piosenek, reprezentujących Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. W swojej twórczości stawia na współczesne popowo – elektroniczne brzmienia. Głos wokalisty wyróżnia się ciepłą barwą i ekspresyjnym feelingiem, dzięki któremu potrafi balansować pomiędzy delikatnością wyrazu, a ostrym pazurem.

Polecane


Share This