„Jupikajej”, nowy teledysk reprezentanta SBM


2021.03.24

opublikował:

„Jupikajej”, nowy teledysk reprezentanta SBM

Moli nie zwalnia tempa. Po ubiegłotygodniowej premierze singla “Złe towarzystwo” z gościnnym udziałem Kuqe 2115 zaprezentował słuchaczom nowy utwór z nadchodzącego debiutu “Jak spadały gwiazdy”, który ukaże się już 16 kwietnia. Teledysk do kawałka “Jupikajej” jest dostępny na kanale SBM Label na YouTube oraz we wszystkich serwisach streamingowych.

Choć jego poprzedni singiel wciąż utrzymuje się na karcie na czasie na YouTube, Moli nie traci czasu i prezentuje słuchaczom nowy utwór. Solowe “Jupikajej” opatrzone teledyskiem doskonale znanego w środowisku Koozy to ukłon w stronę brzmień kojarzonych z południowymi stanami USA. Czego jeszcze możemy spodziewać się po nadchodzącej płycie artysty SBM Label? W opisie wydawnictwa, które na sklepowe półki zawita już 16 kwietnia, możemy przeczytać, że:
“Pierwsze wydawnictwo Moliego to opowieść o pogoni za marzeniami i nieustannej walce o lepsze jutro, w której największą przeszkodę może stanowić sam człowiek i podejmowane przez niego decyzje. To płyta dla każdego, kto boryka się z brakiem wiary we własne możliwości, dodatkowo potęgowanym przez negatywny wpływ otoczenia. “Jak spadały gwiazdy” to także dowód na to, że dzięki ciężkiej pracy i wsparciu najbliższych można osiągnąć zamierzony cel. Popatrz na okładkę i pomyśl życzenie.”

W internetowym sklepie SBM Store trwa przedsprzedaż debiutanckiego albumu Moliego “Jak spadały gwiazdy”. Gościnnie artystę wsparli reprezentanci SBM Label: White 2115 i Janusz Walczuk, a także Kuqe 2115, Floral Bugs i Cooks. Wszystkie egzemplarze preorderowe zostaną podpisane przez artystę.

Tagi


Polecane

Share This