Justice zagrają na Open’erze!


2012.01.14

opublikował:

Justice zagrają na Open’erze!

Czy można wyobrazić sobie pierwszą dekadę XXI wieku bez tego zespołu? Bez ich ultra-energetycznego barokowo-popowego brzmienia; pomysłowych i często kontrowersyjnych teledysków; debiutanckiego albumu, który z miejsca wszedł do kanonu muzyki elektronicznej; czy wreszcie symbolu krzyża górującego nad publicznością z każdej sceny jaką zdobywali w ciągu ostatnich lat?

Justice to zespół ważny dla całej generacji fanów i jeśli The Chemical Brothers przynieśli elektronice rock, to Justice zrobili to samo z Heavy Metalem.

W lipcu wystąpią po raz pierwszy w Polsce, na Heineken Open’er Festival 2012. Koncert będzie częścią trasy promującej drugi album zespołu zatytułowany „Audio, Video, Disco”, choć oczywiście w repertuarze zespołu nadal są utwory z przełomowego debiutu „†” i to zapewne one wywołają największą ekstazę publiczności.

Wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd tegorocznej edycji Open`era są już Bjork i The XX. Przypomnijmy, XXI edycja festiwalu odbędzie się w Babich Dołach w dniach 4-7 lipca 2012.

Polecane

Share This