Justin Bieber -15%


2013.03.07

opublikował:

Justin Bieber -15%

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet organizatorzy koncertu Justina Biebera przygotowali specjalną promocję na bilety. 8 marca wszystkie wejściówki będzie można nabywać z 15 proc. rabatem!

Do koncertu Justina Biebera pozostało już bardzo niewiele czasu. Zainteresowanie wydarzeniem w Łodzi jest bardzo duże.

Kolejną doskonałą okazją do nabycia biletów na pierwszy w Polsce koncert Kanadyjczyka będzie Dzień Kobiet. Tego jednego dnia wejściówki będzie można kupić z 15 proc. rabatem.

Koncert Justina Biebera cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze strony żeńskiej części widowni. Postanowiliśmy więc przygotować dla wszystkich pań specjalną promocję z okazji ich święta. Warto również zauważyć, że bilety z rabatem mogą nabywać panowie i w ten sposób zrobić doskonały prezent paniom – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Justina Biebera w Łodzi.

Bilety z 15 proc. rabatem będzie można nabywać 8 marca tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com. Promocja obejmuje bilety ze wszystkich aktualnie dostępnych kategorii cenowych.

Bilet na koncert Justina Biebera to dla wielu dziewczyn z pewnością wymarzony prezent z okazji Dnia Kobiet – przekonują organizatorzy.

Promocyjne ceny na bilety na koncert Justina Biebera obowiązywać będą tylko przez jeden dzień: w piątek, 8 marca.

Polecane

Share This