Justin Bieber modli się na koncercie, Tede współczuje, ale przypomina Petersburg – reakcje artystów na paryską tragedię


2015.11.17

opublikował:

Justin Bieber modli się na koncercie, Tede współczuje, ale przypomina Petersburg – reakcje artystów na paryską tragedię

The Rolling Stones, Taylor Swift, Justin Timberlake, Pharrell Williams – to nawet nie promil artystów oddających dziś hołd ofiarom zamachów terrorystycznych, które miały miejsce w piątkowy wieczór w Paryżu. Nasze serca łamią się dla was i są z wami – zadeklarowała Taylor Swift.

Justin Bieber, który rozpoczął trasę promującą wydany w piątek album „Purpose”, w trakcie koncertu w Tokio modlił się za ofiary tragedii i ich rodziny prosząc o przywrócenie normalności i pokoju. Wiem, jak trudne musiało to być dla tych ludzi. Nie byłem w stanie nawet sobie tego wyobrazić – mówił Kanadyjczyk.

Wyrazy wsparcia mieszane z przerażeniem związanym z tragedią płyną także od polskich artystów. Świat płonie – napisał na Facebooku Dawid Podsiadło. Dezorientacja, bezsilność i ogromne współczucie wobec rodzin niewinnych ofiar – czytamy na profilu Meli Koteluk. Wokalistka przypomniała również o dwóch samobójczych zamachach w Bejrucie, w wyniku których w tym tygodniu zginęło ponad 40 osób. To jest straszna tragedia, kiedy giną niewinni ludzie – skomentował na Instagramie Tede zaznaczając jednak: Przykre jest, że te same osoby, które są teraz Paryżem, nie były kilka dni temu Petersburgiem. Raper nawiązuje do tragedii z 31 października, kiedy rosyjski samolot lecący z Szarm el-Szejk do Petersburga rozbił się na półwyspie Synaj.

Praying for Paris. Our hearts are breaking for and with you.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Taylor Swift (@taylorswift)

Polecane

Share This