Justin Bieber oskarżony o molestowanie seksualne. Wokalista komentuje


2020.06.22

opublikował:

Justin Bieber oskarżony o molestowanie seksualne. Wokalista komentuje

fot. mat. pras.

W weekend w sieci pojawiły się oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Justina Biebera. Kobieta o imieniu Danielle (tak przynajmniej można ją identyfikować na podstawie nazwy profilu) twierdzi, że w 9 marca 2014 padła ofiarą napaści ze strony Kanadyjczyka w jednym z hoteli w Austin w Teksasie. Jej wpisy zniknęły już z sieci, ale Bieber nie zamierza udawać, że ich nie było i komentuje sprawę.

Zazwyczaj nie odnoszę się do podobnych sytuacji, ponieważ przez całą swoją karierę miałem do czynienia z naprawdę dziwnymi rzeczami. Jednak po rozmowie z żoną oraz moją ekipą postanowiłem ustosunkować się do oskarżeń. Plotki plotkami, ale molestowanie seksualne jest bardzo poważną sprawą i nie bagatelizuję tego. Z szacunku do ofiar wykorzystywania seksualnego na całym świecie, zanim wypowiedziałem się w tej sprawie, postanowiłem zgromadzić kilka dowodów wskazujących moją niewinność – napisał na Twitterze artysta.

Bieber opublikował serię screenów i linków do artykułów dowodzących, że tego nie mógł molestować kobiety w hotelu, ponieważ choć był tego dnia w Austin wspólnie z Seleną Gomez (9 marca 2014 to trzeci dzień odbywającego się w Austin festiwalu SXSW), to nie było go w hotelu Four Seasons. Kilka wpisów Justina znajdziecie poniżej. Po więcej zapraszamy Was na jego twitterowy profil. Wokalista zapowiedział kroki prawne pod adresem oskarżającej go kobiety.

Polecane


Share This