Justin Bieber wskazał piątkę swoich ulubionych raperów


2021.03.26

opublikował:

Justin Bieber wskazał piątkę swoich ulubionych raperów

fot. mat. pras.

Przed tygodniem do sklepów trafił nowy album Justina Biebera „Justice”. Na krążku nie zabrakło rapowych gości, stąd trudno się dziwić, że w wywiadach udzielanych przez kanadyjskiego gwiazdora nie brakuje pytań związanych z rapem. Goszcząc w podcaście The First One DJ-a Khaleda Bieber wskazał pięciu swoich ulubionych raperów.

Kiedy Khaled poprosił Justina o wybranie faworytów, wokalista na początku zastrzegł, że podawanie takich zestawień jest niebezpieczne, bo zawsze może kogoś urazić.

Wiesz, zawsze kiedy zaczynasz tego typu rozmowę, w pokoju znajdzie się ktoś, kto powie: „o nie, nie mogę w to uwierzyć”. Ale mogę powiedzieć, że to Lil Wayne, Biggie, Eminem, Kanye West i mój ulubiony Drizzy Drake – zadeklarował Bieber. Zaskoczeni?

Sprawdź także: Popularny raper aresztowany. Policja zarzuca mu rozpowszechnianie dziecięcej pornografii

„Justice” to szósty album w karierze Justina. Krążek zawiera single „Hold On”, „Anyone”, „Lonely”, „Holy”, a także najnowszy „Peaches”. W kawałku oraz towarzyszącym mu klipie Biebera wsparli Giveon i Daniel Caesar.

W ramach kampanii promującej album „Justice”, Justin Bieber wystąpił na koncercie noworocznym T-Mobile, wystąpił w ramach „Journals Live” TikTok, zagrał koncert dla Spotify z użyciem technologii AR, zaprezentował się także na żywo w trakcie ceremonii Nickelodeon Kids’ Choice Awards oraz pojawił się jako gość serii NPR Tiny Desk Concert:

Bieber dwukrotnie pojawił się jako muzyczny gość „Saturday Night Love”, wystąpił na American Music Awards i People’s Choice Awards.

Justin Bieber ma ponad 75 miliardów streamów całego katalogu oraz ponad 70 mln egzemplarzy sprzedanych albumów. Jest artystą numer jeden na YouTube z 60 mln subskrypcji na koncie oraz rekordami Spotify – ponad 65 mln słuchaczy miesięcznie.

Polecane

Share This