Justin Timberlake mocno skrytykowany za wypowiedź o byciu rodzicem


2020.04.15

opublikował:

Justin Timberlake mocno skrytykowany za wypowiedź o byciu rodzicem

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszyscy siedzimy w domach i czekamy, aż minie zagrożenie związane z wirusem Covid-19. Również gwiazdy musiały zrezygnować z dotychczasowego życia i spędzić więcej czasu w domu i oddać codziennemu życiu rodzinnemu. Nie każda jednak znosi to zbyt dobrze.

Sprawdź też: Żabson: „Ile jeszcze potrzebujemy przykładów na nieudolność naszej władzy i łamanie naszych praw”?

Justin Timberlake przebywa na swoim ranczu w Montanie z Jessicą Biel i synem Silasem. W jednym z wywiadów piosenkarz przyznał, że niezbyt dobrze radzi sobie z byciem rodzicem na pełny etat.

Doszliśmy do wniosku, że wychowywanie dzieci 24 godziny na dobę jest nieludzkie – stwierdził Timberlake.

Rozpętał tym samym prawdziwą burzę w Internecie, a sieć została dosłownie zalana postami wściekłych fanów.

Nie popłacz się z nie popłacz się z powodu tego, że utknąłeś w swojej willi i uważasz, że byciem rodzicem przez cała dobę jest nieludzkie. Ja w tym czasie pracuję jako pielęgniarka, staram się spędzić czas z moimi dziećmi, licząc, że nie zakażę ich okropnym wirusem. Ciesz się wolnym czasem – napisała jedna z pracownic służby zdrowia.


Justin, mam dwójkę dzieci poniżej czwartego roku życia. Mąż jest daleko. Nie mam samochodu. Jeździłam do pracy dopóki mogłam i opieka nie była za droga – napisała inna kobieta.

Swoje oburzenie wyraził także słynny komik Ricky Gervais, który skrytykował środowisko gwiazd.

Kiedy to się skończy, nie chcę więcej słyszeć, jak ludzie narzekają na służbę zdrowia, nie chcę słyszeć, jak narzekają na pielęgniarki. Wszyscy pracują po 14 godzin dziennie i nie narzekają. Zakładają maseczki i chodzą obolali, ryzykując swoje zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych. A potem widzę, jak ktoś narzeka na izolację siedząc w willi z basenem. I naprawdę, nie chcę słuchać takich rzeczy – powiedział Gervais w rozmowie z „The Sun”.

Polecane

Share This