Justin Timberlake przedstawił wymagania


2014.06.05

opublikował:

Justin Timberlake przedstawił wymagania

Justin Timberlake przedstawił swoje wymagania przed koncertem na gdańskiej PGE Arenie. Woda Fiji, dużo owoców, miód organiczny, masło orzechowe, słoik galaretki, specjalne cukierki sprowadzane z USA, Jack Daniels czy 901 Tequila – to tylko niektóre artykuły, które muszą znaleźć się w jego garderobie.

Znanych już coraz więcej szczegółów dotyczących wizyty Justina Timberlake`a w naszym kraju. Artysta przedstawił już swoje wymagania dotyczące wyposażenia garderoby. Piosenkarz chce, żeby znalazło się w niej dużo napojów – przede wszystkim woda Fiji czy Cola Zero. Poza tym, nie zabraknie dobrego markowego alkoholu – piwa Old Jamaica, czerwonego wina, a także kilku butelek Jacka Danielsa oraz 901 Tequili.

Amerykanin stawia także na zdrową żywność. Musimy przygotować naprawdę dużo owców – podkreśla Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu. Na stolę pojawią się zatem jabłka, banany, limonki i truskawki. Poza tym, w garderobie musi być miód organiczny, mleko ryżowe, słoik galaretki, biały pokrojony chleb, a także kilka przekąsek – wyjaśnia Mateusz Pawlicki.

{sklep-cgm}

 

Wśród wspomnianych przekąsek znalazły się specjalne cukierki (produkowane tylko w USA) czy cienko krojone chipsy.

Warto również podkreślić, że na koncert, który odbędzie się 19 sierpnia, brakuje już biletów. Od dawna nie można kupić miejsc na płytę PGE Areny. W sprzedaży nie ma już także wejściówek na górny ring. Można nabywać jeszcze jedynie bilety na dolny ring.

Polecane

Share This