Justin Timberlake ujawnia okładkę i tracklistę albumu


2013.02.08

opublikował:

Justin Timberlake ujawnia okładkę i tracklistę albumu

Justin Timberlake ujawnił okładkę i pełną tracklistę swojego trzeciego, długo wyczekiwanego albumu “The 20/20 Experience”, którego premiera zaplanowana jest na 19 marca. Na albumie znajdzie się 10 utworów (tracklista poniżej). Autorem zdjęcia okładkowego jest Tom Munro.


Już w najbliższą niedzielę, 10. lutego Justin, który ma na swoim koncie aż 6 statuetek, wystąpi podczas 55. Gali Grammy Awards. Pierwszy raz od czterech lat będziemy mogli podziwiać Justina na scenie. Impreza transmitowana będzie na żywo przez telewizję CBS (start o godz. 02:00 czasu polskiego) oraz online na stronach GRAMMY.com; CBS.com, oraz YouTube.

Pierwszy singiel “Suit & Tie featuring JAY Z” w kilka dni od premiery wszedł na playlisty praktycznie wszystkich największych rozgłośni radiowych całego świata. Premiera utworu była wielkim zaskoczeniem zarówno dla fanów jak i mediów, a już pierwszego dnia singiel zadebiutował na #1 najczęściej kupowanych singli w iTunes w 31 krajach w tym: USA, UK, Kanada, Francja, Polska.

Tracklista:

Pusher Love Girl

Suit & Tie

Don’t Hold The Wall

Strawberry Bubblegum

Tunnel Vision

Spaceship Coupe

That Girl

Let The Groove Get In

Mirrors

Blue Ocean Floo

Polecane

Share This