Justin Timberlake został ojcem. Nikt nie wiedział, że spodziewa się dziecka


2020.07.19

opublikował:

Justin Timberlake został ojcem. Nikt nie wiedział, że spodziewa się dziecka

foto: kadr z wideo

Utrzymanie ciąży, kiedy jest się celebrytą, nie należy do najłatwiejszych. Jasne – często gwiazdy same chwalą się tym, że spodziewają się potomstwa, ale nawet jeśli usiłują to ukryć, prawdopodobieństwo, że informacja wyjdzie na jaw dzięki jednemu zdjęciu zrobionemu z ukrycia, jest bardzo duże. Mimo to Jessica Biel i Justin Timberlake przez dziewięć miesięcy zdołali ukryć przed opinią publiczną fakt, że spodziewają się drugiego dziecka. W utrzymaniu tajemnicy na pewno pomógł fakt, że przez pandemię koronawirusa para nie ruszała się zbyt często z domu.

Sprawdź też: Justin Timberlake: Posągi Konfederatów muszą zostać usunięte

Daily Mail donosi, że 5-letniemu Silasowi Russelowi na początku tygodnia urodziło się rodzeństwo. Szczęśliwi rodzice nadal nie chwalą się tym publicznie. Bulwarówka nie informuje natomiast, jakiej płci jest dziecko.

Justin i Jessica ostatni raz publicznie pokazali się w marcu. Od tego czasu na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiają się albo archiwalne zdjęcia, albo takie, po których nie da się stwierdzić, że Jessica Biel była w ciąży.

Polecane


Share This