Jutro premierowy koncert Dziun

"A.M.B.A." na żywo do zobaczenia w klubie Tabu


2011.10.26

opublikował:

Jutro premierowy koncert Dziun

Dziun i jej ekipa w składzie:

gitara: Aleksander Milwiw Baron

gitara basowa: Piotr Pacak

instrumenty klawiszowe: Rafał Malicki

perkusja: Rafał Klimczuk

 

zapraszają 27-go października na ekskluzywny koncert premierowy promujący płytę Dziun “A.M.B.A.”, który odbędzie się w Warszawie w klubie Tabu.


Za deckami stanie DJ Def Wave. Usłyszycie między innymi kawałki z nadchodzącej płyty, zobaczycie klipy Dziun, w tym ten najnowszy, do piosenki “Dobrze jest” w reżyserii Floriana Malaka.

Podczas premierowego koncertu, który odbędzie się 27 października DZIUN będzie towarzyszył zespół w składzie – gitara: Aleksander Milwiw Baron, gitara basowa: Piotr Pacak, instrumenty klawiszowe: Rafał Malicki, perkusja: Rafał Klimczuk. Po koncercie za deckami stanie DJ DEF WAVE. Podczas imprezy zaprezentujemy teledyski z udziałem DZIUN, w tym najnowszy do piosenki “Dobrze Jest” w reżyserii Floriana Malaka.

A.M.B.A to solowa płyta DZIUN – wokalistki, autorki tekstów oraz modelki, znanej ze współpracy m.in. z Piotrem Banachem, Pudelsami czy Indios Bravos. Dzięki interesującym polskim tekstom oraz bardzo nowoczesnej produkcji A.M.B.A to wyjątkowa płyta z pogranicza popu i alternatywy. To po prostu FUTURE – URBAN – REGGAE – POP music. Future – bo brzmi bardzo nowatorsko, Urban – bo to muzyka miejska, Reggae – bo ten styl płynie w żyłach Dziun, Pop – bo to 11 przebojowych piosenek.

Za produkcję albumu odpowiada Rafał Malicki – lider grupy Mosqitoo oraz Boya Chile. Wśród zaproszonych gości na krążku można usłyszeć m.in.  Afromental oraz Szymona Goldberga dawniej Pudelsi.

Korzenie muzyczne DZIUN to reggae i rock – muzyka rebeliantów. Jest nowoczesna i niepokorna, ale podchodzi do piosenek w nostalgiczny, songwriter’ski sposób. Prostota emocji. Bez zbędnych metafor, impresja trafiająca w serce. Elektryczne bity i intymne pejzaże szeptane do ucha słuchaczowi – taki jest właśnie album “A.M.B.A”. Płytę promuje singiel “Dobrze jest”, do którego powstał również teledysk w reżyserii Floriana Malaka.

 

Projekty muzyczne:

2011 – DZIUN – “A.M.B.A”

2010 – Mixtape 600V

2008 – Pudelsi – “Madame Castro”

2007 – Indios Bravos – “Peace”

2005 – Banach – “Wu-Wei”

2004 – Indios Bravos – “Mental Revolution”

 

DZIUN A.M.B.A

1. Chihuahua

2. Dobrze Jest

3. Dobre Chęci

4. Ściemniony  (feat. Afromental)

5. Razem

6. A.M.B.A

7. R&B

8. Coś Nie Tak

9. Te Sytuacje

10. O Tobie

11. Wiem

 

Muzycy o DZIUN:

Bartek Królik (Sistars, Łąki Łan, Agnieszka Chylińska) “U Dziun podoba mi się zgrabne połącznie muzyki, mody i osobliwych wersów. Na pewno urozmaici polską scenę POP”

Katarzyna Nosowska: “Znam Magdę od dziecka. Dosłownie. Obserwowałam jak z pięknej nastolatki wyrasta na przepiękną kobietę. Byłam świadkiem jak kiełkuje w niej pasja, jak zaczyna formułować coraz śmielsze marzenia. Teraz przyglądam się jak jedno z nich odważnie realizuje. Jest jedną z najbardziej zdeterminowanych osób jakie znam. Ściskam kciuki. Mocno.”

Łozo: “Dziun to ciekawa, kolorowa postać. Niebanalna w słowie jak i w dźwiękach…a przy okazji nieźle pokręcona laska.”

Alekasnder Milwiw Baron (Afromental): “Dziun ma świadomość, że POP to nie tylko muzyka, to także moda i kultura. W połączeniu ze znakomitymi bitami, szczerością tekstów, wyjątkową urodą i wielką pasją do tego co tworzy osiąga oryginalną jakość.”

Marika: “Kiedy się słyszy kogoś tylko na featuringu i ten ktoś się podoba, ciekawi cię, co ten artysta zmajstruje na własną rękę. mając totalną swobodę wyrazu. Jeśli chodzi o Dziun to raczej `spodziewaj się niespodziewanego`. Trzymam kciuki za tę dziewczynę! Czekam na płytę”

Gutek: “Dziun ma głos, który poznaje się od pierwszego dźwięku, ma talent i nieprzeciętną urodę, trzymam kciuki za Nią i jej płytę”

 

Od szesnastego roku życia pracowała jako modelka. Mieszkała w Mediolanie, Tokyo, Paryżu, Atenach, Hamburgu. Pojawiała sie na okładkach magazynów całego świata. Od greckiego vogue po hiszpańskie Elle. W Polsce jej twarz można kojarzyć z wielu reklam telewizyjnych czy kampanii reklamowych.

Tabu Club

ul. Merliniego 4

02-511 WarszawaSTART GODZ 20.00

BILETY 10 ZL

Polecane