Jutro w Hard Rock Cafe zagra Partizan


2010.02.01

opublikował:

Jutro w Hard Rock Cafe zagra Partizan

Zespół Partizan istnieje od ponad 3 lat. Grupę założyło dwóch muzyków: Paweł (Paulus) Sulik oraz Mariusz (Mario) Nałęcz-Nieniewski.

Siła formacji tkwi w połączeniu charakterystycznych tekstów Paulusa z wyrafinowaną muzyką, łączącą elementy różnych stylów, w efekcie sprowadzającą się do dojrzałego, szlachetnego rocka. Wszystko to sprawia, że propozycja zespołu jest na polskiej scenie wyjątkowa, a Partizan jest jedną z najbardziej oryginalnych grup.

Obecnie, skład zespołu, oprócz Mario (gitara) i Paulusa (śpiew, gitara) tworzą: Rafał (Rolf) Biskup (gitara basowa) oraz Marek (Marko) Dębniak (perkusja). Wszyscy z nich wywodzą się z kompletnie różnych środowisk, dzięki czemu ich muzyka jest tak różnorodna i niepowtarzalna.

Na brzmienie kapeli Partizan składa się zarówno rockowa, korzenna energia, jak i poszukiwanie świeżości w brzmieniach. To, co leży u podstaw Partizan, to przeświadczenie, że muzyka może być uniwersalną płaszczyzną porozumienia dla ludzi o kompletnie różnych doświadczeniach i przekonaniach.

Bilety do nabycia w sieciach Eventim (http://www.eventim.pl) oraz Ticketpro (http://www.ticketpro.pl).

Więcej informacji na http://www.hardrockcafe.pl oraz http://www.pepsirocks.pl.


Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.


Partizan

Data: 02.02.2010

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:30

Wstęp: 10 zł (przedsprzedaż) / 15 zł (w dniu koncertu)

Polecane

Share This