Już 500 zwrotek w konkursie Bezczela


2013.10.12

opublikował:

Już 500 zwrotek w konkursie Bezczela

Zorganizowany przez Bezczela (na zdjęciu) oraz Preorder.pl konkurs na dogranie zwrotki do utworu „Proforma 2 RMX” cieszy się ogromnym zainteresowaniem w podziemiu. Organizatorzy poinformowali, że na chwilę obecną młodzi MC podesłali już ponad 500 zwrotek, które systematycznie ładowane są na YouTube.

Zwrotki konkursowe przesłuchasz tutaj.

{reklama-hh}

Do zakończenia pierwszego etapu konkursu zostały 4 dni, także wszyscy zainteresowani mają jeszcze czas na dogranie 8 wersów i nadesłanie ich pod ten adres.

Wśród bardziej znanych MC biorących udział w konkursie znalazły się takie ksywki jak Blejk (SB Mafia), Ebro, Chudini, Plejer czy White KRST. Organizatorzy czekają na więcej.

Łącznie do Etapu II trafi 10 zwrotek: 5 zwrotek wybranych przez jury składające się z menadżerów Step Records oraz 5 zwrotek cieszących się największy popularnością na YouTube (według wyświetleń). Następnie słuchacze poprzez głosowanie na facebook.com zdecydują kto zajmie pierwsze miejsce i nawinie swoją 8-emkę do utworu „Proforma 2 RMX” obok Bezczela, Zeusa, Kajmana, Onara, Zbuka czy Hukosa.

Polecane

Share This