Już dziś spotkanie promujące książkę „Jesteś Bogiem”


2012.10.04

opublikował:

Już dziś spotkanie promujące książkę „Jesteś Bogiem”

Już dziś o godz. 19 w siedzibie Krytyki Politycznej na ul. Foksal 16 w Warszawie odbędzie się spotkanie promujące książkę Macieja Pisuka „Jesteś Bogiem. Historia Paktofoniki”.O książce czytamy w informacji prasowej:

Dramatyczna opowieść o najważniejszym zespole hiphopowym w Polsce. Losy Magika, Rahima i Fokusa to historia o marzeniach (spełnionych i nie) oraz trudach ich realizacji w brutalnej rzeczywistości ubogiego Śląska i raczkującego przemysłu muzycznego. Paktofonika stała się symbolem czasów kapitalistycznej transformacji i pokolenia, które chciało więcej.

Unikatowe zdjęcia z planu filmu w reżyserii Leszka Dawida, wywiad z reżyserem i scenarzystą. A także: skany zeszytów z tekstami Magika i Rahima, fotografie rodzinne, klatki z niepublikowanych filmów. Efekt kilku lat pracy faktograficznej i literackiej Macieja Pisuka.

O autorze:

Maciej Pisuk  – scenarzysta, pisarz, fotograf. Publikował m.in w „Brulionie” i antologii Macie swoich poetów. Autor sztuki telewizyjnej Gwiazdy i los człowieka oraz scenariusza o Jacku Kuroniu. Absolwent Studium Scenariuszowego w PWSFTviT w Łodzi. Mieszka w Warszawie.

(źródło: KrytykaPolityczna.pl)

Polecane

Share This