Już jutro Kodym w Programie Muzycznym


2012.04.02

opublikował:

Już jutro Kodym w Programie Muzycznym

Nowy program muzyczny nazywa się po prostu „Program Muzyczny”. Jego bezkompromisowym scenariuszem nie była zainteresowana żadna z telewizji, więc autorzy z radością przyjęli zaproszenie Waltera Chełstowskiego (reżysera, współorganizatora WOŚP, pomysłodawcę i szefa kultowego programu „Lista, lista, 30 ton” z którego wyrósł portal CGM.pl, twórcę legendarnych festiwali w Jarocinie).


Program Muzyczny gościć będzie „na antenie” internetowego kanału http://www.ustream.tv/channel/chelstowski na którym od kilku miesięcy można uczestniczyć w nadawanych na żywo programach prowadzonych przez Chełstowskiego. Program Muzyczny będzie emitowany 100% na żywo. Będzie go można oglądać równolegle na portalu CGM.pl.

Drugi odcinek „odbędzie się” już jutro – we wtorek, 3 kwietnia – o godzinie 20.30. Tematem odcinka będzie niezależność. Niezależność w muzyce, w sztuce. Gościem Programu Muzycznego będzie Jędrzej „Kodym” Kodymowski z Apteki.

Poniżej, dla przypomnienia „migawki” z rozmowy Artura Rawicza z Kodymem sprzed blisko dwóch lat:


Program Muzyczny z założenia nie ma żadnych ograniczeń, nawet czasowych – poza jednym: ma być szczerze i o muzyce. Twórcy Programu Muzycznego chcą udowodnić, iż można w mediach o muzyce rozmawiać zupełnie swobodnie, jak kumple przy wódce, bez tego całego telewizyjnego ugrzecznienia i zastanawiania się, czy tak wypada czy nie? Czy można coś puścić na antenie i czy ktoś się obrazi. Jednocześnie autorzy odrzucają wszelkie tanie skandalizowanie, „fajerwerki i puszczanie różowych bąków” – cytat z jednego z prowadzących.

Więcej o Programie Muzycznym tutaj: https://www.facebook.com/ProgramMuzyczny

Polecane

Share This