Już jutro rusza The You Generation


2013.03.19

opublikował:

Już jutro rusza The You Generation

You Generation to pierwsza inicjatywa umożliwiająca przeprowadzenie globalnych przesłuchań, w których uczestnicy mają szansę zaprezentować swoje unikalne talenty i wygrać nagrodę pieniężną – wystarczy tylko przesłać wideo na odpowiedni kanał w serwisie YouTube

Przez następne 12 miesięcy, naszą misją będzie odkrycie przyszłych gwiazd YouTube’a i pokazanie ich niesamowitych i unikalnych talentów na kanale The You Generation.

Konkurs będzie aktywny w 26 krajach i trwać będzie 52 tygodnie, podczas których odbędzie się 26 dwutygodniowych rywalizacji. Fani będą mogli się zapisać do kanału na You Tubie i wgrywać swoje filmy dla wybranej kategorii. Czy to makijażystki czy guru stylizacji, szefowie kuchni czy wokaliści, WSZYSTKIE zgłoszenia będą oceniane przez jurorów z firmy SYCO oraz specjalistów z danej dziedziny. Finaliści będą wybierani co dwa tygodnie, a zwycięzcy będą ogłaszani w drugi piątek każdej rywalizacji. Każdy zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną oraz możliwość zaistnienia ze swoim talentem na globalnej scenie. Każdy zwycięzca również zostaje finalistą z możliwością wygrania niesamowitej nagrody głównej.

The You Generation rozpocznie się w środę, 20 marca o godz. 20:00 czasu polskiego. W tym samym czasie odbędzie się streaming wywiadu przeprowadzonego na żywo z One Direction. Wywiad odbędzie się na backstage’u koncertu, zaledwie kilka minut przed wyjściem zespołu na scenę. Podczas tego wywiadu chłopcy z One Direction zaproszą do wysyłania pierwszych zgłoszeń na kanał The You Generation.

Gospodarzem kanału będzie jeden z  najpopularniejszych i najzdolniejszych młodych brytyjskich prezenterów, Will Best. To on będzie ogłaszał kolejne rywalizacje, zapowiadał zakulisowe materiały wideo z House of Syco, jednej z czołowych firm rozrywkowych i produkcyjnych na świecie. Best również będzie nam przedstawiał gwiazdy z You Tube’a, ujawniał najlepsze i najśmieszniejsze nagrania i udzielał najświeższych informacji o The You Generation. Will Best i Simon Cowell co dwa tygodnie będą razem ogłaszać nowe kategorie rywalizacji poprzez Skype’a, który jest partnerem technologicznym The You Generation.

Polecane

Share This