Już w poniedziałek gorączka walentynkowej nocy


2011.02.12

opublikował:

Już w poniedziałek gorączka walentynkowej nocy

W poniedziałek, 14 lutego w Sali Kongresowej, wszystkich zakochanych zapraszamy na premierę popularnego show z Wielkiej Brytanii – Thank You For The Music, podczas którego będzie można usłyszeć największe przeboje grup ABBA i Bee Gees. Koncert będzie doskonałą okazją, aby w wyjątkowy sposób spędzić walentynki z ukochaną osobą. Do sprzedaży trafiła właśnie ostatnia pula biletów na to wydarzenie!

 

Największe światowe przeboje wszechczasów Dancing Queen, Super Trouper, Waterloo, Winner Takes It All czy Night Fever oraz How Deep Is Your Love przeniosą publiczność w niezapomniane lata 70-te. Jeśli podobnie jak miliony fanów na całym świecie lubisz muzykę ABBY i BEE GEES oraz radosną, niczym nieskrępowaną zabawę w rytmie disco, nie może Ciebie zabraknąć 14 lutego w Sali Kongresowej!

Thank You For The Music jest od ponad 10 lat jednym z najbardziej popularnych projektów, mający rzesze wielbicieli i wiernych fanów nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale wszędzie gdzie się pojawi. Widzowie doceniają przedstawienie za dbałość o szczegóły sceniczne, a także wyjątkowy klimat, który show zawdzięcza kostiumom stylizowanym na ubrania z tamtych lat oraz choreografii będącej odtworzeniem oryginalnych układów. Znakomite umiejętności wokalne, charyzma i naturalność występujących artystów dopełniają cały spektakl. Każdy występ Thank You For The Music jest świetną rozrywką na najwyższym poziomie, przeniesieniem w epicentrum gorączki sobotniej nocy, gdzie nikt nie jest w stanie siedzieć w miejscu, bo nogi same rwą się do tańca.

Początek widowiska w Sali Kongresowej o godz. 19:00.

Bilety w cenie od 70 zł do 220 zł brutto (w tym 7% VAT) dostępne są w sprzedaży ogólnopolskiej (punkty sprzedaży i systemy internetowe): www.eventim.pl

Organizatorem muzycznego show Thank You For The Music jest agencja marketingu muzycznego STX JAMBOREE. Więcej informacji na stronie www.stx-jamboree.com

Partnerzy koncertu: firma transportowa TRANS-NIKA oraz francuskie salony fryzjerskie Franck Provost.

Polecane

Share This