Już w ten weekend Jarocin Festiwal


2014.07.16

opublikował:

Już w ten weekend Jarocin Festiwal

Już w najbliższy weekend (18-20 lipca) rozpocznie się Jarocin Festiwal. Podczas imprezy wystąpią między innymi Anathema, Grabaż 30 (specjalny jubileuszowy koncert z udziałem Strachów Na Lachy i Pidżamy Porno oraz gośćmi: Muńkiem, Katarzyną Nosowską i Damianem Lange z Transsexdisco), Matisyahu, Kult, Luxtorpeda, Projekt Punk (specjalny projekt przygotowany przez muzyków Farben Lehre z gośćmi takimi jak Budzy z Armii, Harcerz z The Analogs, Młody ze Zmazy czy Gutek z Indios Bravos), You Me At Six czy Nowe Sytuacje (debiut Republiki w całości z gościnnym udziałem Tymona, Budynia oraz Piotra Roguckiego). Szczegółowy program, w tym godzinowy harmonogram koncertów, do sprawdzenia na www.jarocinfestiwal.pl.

Przypominamy, że bilety na piątkowe koncerty w ramach Jarocin Festiwalu są wyprzedane. Wejściówki na sobotę i niedzielę oraz karnety wciąż dostępne są na www.ebilet.pl.

W czwartek 17 lipca w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbędzie się kolejny etap konkursu Hortex Rytmy Młodych. Koncert ten uświetni występ legendarnej formacji Dezerter! Będzie to prezent dla zespołów konkursowych, a jednocześnie próba generalna przed piątkowym występem, podczas którego Dezerter zaprezentuje w całości swoją pierwszą płytę „Underground Out Of Poland”. Limitowana pula dodatkowych, darmowych zaproszeń na koncert Hortex Rytmy Młodych będzie dostępna w czwartek przed rozpoczęciem występów do odbioru w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Rozpiska czwartkowych występów w JOK dostępna na www.jarocinfestiwal.pl.

Bilety i karnety na Jarocin Festiwal należy wymienić na opaski w jednym z punktów opaskowania. Godziny ich otwarcia prezentują się następująco:

czwartek:

punkty na ul. Maratońskiej przy wejściu na Festiwal – 12:00 – 20:00

punkt na dworcu PKP w Jarocinie – 15:00 – 22:00

piątek:

punkty na ul. Maratońskiej przy wejściu na Festiwal – 10:00 – 01:00

punkt na dworcu PKP w Jarocinie – 10:00 – 20:00

sobota:

punkty na ul. Maratońskiej przy wejściu na Festiwal – 12:00 – 01:00

niedziela:

punkty na ul. Maratońskiej przy wejściu na Festiwal – 12:00 – 01:00

Na Festiwalu znajdzie się również specjalny podest dla osób niepełnosprawnych.

Dobrą wiadomością dla uczestników imprezy jest fakt przeprowadzenia akcji odkomarzania na terenie Festiwalu i wokół niego.

Podobnie jak w latach ubiegłych dzięki współpracy z Przewozami Regionalnymi dla uczestników Festiwalu przygotowano specjalne nocne pociągi. Ich trasa przebiegać będzie następująco:

Jarocin –> Mieszków –> Chocicza –> Sulęcinek –> Środa Wielkopolska –> Pierzchno –> Kórnik –> Gądki –> Poznań Krzesiny –> Poznań Starołęka –> Poznań Dębina –> Poznań Główny.

Dodatkowe pociągi odjadą:

– w nocy z piątku na sobotę o godzinie 2:25 (przyjazd – 3:25 w Poznaniu);

– w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 3:16 (przyjazd – 4:13 w Poznaniu);

– w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 2:17 (przyjazd – 3:13 w Poznaniu).

Polecane

Share This