Już wiemy jak brzmi „Dziki Brzeg” Wisły


2018.06.09

opublikował:

Już wiemy jak brzmi „Dziki Brzeg” Wisły

fot. kadr wideo

Wisła to nie tylko przyjemne miejsce, w którym warszawiacy lubią spędzać czas wolny, to także inspiracja dla artystów. Właśnie w wyniku takiej inspiracji powstał utwór „Dziki Brzeg”.

Z miłości do Wisły, wyjątkowej rzeki jednoczącej mieszkańców Warszawy, powstał wyjątkowy utwór. Jego autorami są twórcy, którzy swoje pierwsze artystyczne kroki stawiali właśnie nad Wisłą. Duet dj’ski Flirtini, wraz z zaproszonym do współpracy Piotrem Ziołą oddali muzyczny hołd rzece. Owocem ich pracy jest utwór „Dziki Brzeg”. Artyści dostrzegli i docenili wyjątkowość Wisły. Jej dwa brzegi: dziki i wielkomiejski współgrają ze sobą i wzajemnie się uzupełniają, tworząc ewenement na skalę światową.Teledysk towarzyszący utworowi w całości został zrealizowany na terenie stolicy i obfituje w piękne, zaskakujące, naturalne i zielone plenery.

Nad działaniami kulturalnymi związanymi z terenami nadwiślańskimi czuwa prowadzona miasto inicjatywa Dzielnica Wisła. Dzięki wysiłkom wielu osób i organizacji tworzymy wspólnie przyjazną przestrzeń i atmosferę wokół tej nieformalnej dziewiętnastej dzielnicy Warszawy. Utwór „Dziki Brzeg” jest przykładem takich działań, które przenoszą w strefę muzyki fascynację i miłość do rzeki.

Polecane

Share This