K2 zapowiada klip i płytę


2014.03.12

opublikował:

K2 zapowiada klip i płytę

Już w tym tygodniu w sieci pojawi się klip do zapowiadającego płytę „Anatomia” utworu „Tu umierają anioły”. Płyta K2 jest już dostępna w przedsprzedaży (album można zamówić pod tym linkiem ). To utwór o tym, jak świat tłamsi dobrych z natury ludzi. Ten numer ma dawać nadzieję i siłę, by nie ulegać złym emocjom. Przesłanie jest takie, że nie warto schodzić na złą drogę: przecież nasza droga tak naprawdę cały czas trwa i nigdy nie wiadomo, co możemy na niej spotkać – opowiada o swoim nowym singlu K2. Nie widziałem jeszcze klipu, ale sądząc po scenariuszu i wszystkim, co do tej pory ustalaliśmy z ekipą, obrazek będzie oddawać emocje, jakie chciałem przekazać. Na fanpage`u MaxFloRec  znajdziecie galerię zdjęć z planu klipu.

Krążek zatytułowany „Anatomia” ukaże się 4 kwietnia. Premierze towarzyszyć będzie koncert z cyklu MaxFloFest z udziałem artysty. Debiutancka płyta K2 zawiera 17 numerów, które sam artysta określa jako „efekt indywidualnych refleksji”. Obraz świata widzianego przez pryzmat nienawiści, chciwości i żądzy władzy. Mroczna koncepcja oraz ciężkie akcenty stanowią oprawę pod „anatomiczny przekrój” rzeczywistości złożonej z przeplatających się wątków psychologicznych, emocjonalnych, religijnych, a także politycznych – opisuje swoje pierwsze wydawnictwo K2. Każdy, kto w MaxFloSklepie zamówi album w ramach preorderu otrzyma bonus w postaci dwóch utworów MP3, które nie weszły na płytę.

{reklama-hh}

„Anatomia” powstała we współpracy z producentem Subbassą. Oprawę muzyczną wsparli: SKW, The Element, SoulToSqueeze i DJ Bambus z kultowej grupy Pokahontaz. Gościnnie na krążku wystąpili Buka, BU, CMA, Mati oraz kolejny reprezentant Laboratorium MaxFlo, Kleszcz.

{sklep-cgm}

Tagi


Polecane

Share This