Kabe i Miszel z pierwszym singlem zapowiadającym wspólny album


2022.09.13

opublikował:

Kabe i Miszel z pierwszym singlem zapowiadającym wspólny album

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Dwóch czołowych reprezentantów wytwórni QueQuality połączyło siły i jeszcze w tym roku ma ukazać się wspólny album Kabe i Miszela. Wydawnictwo zapowiada utwór „Sheraton”. Fragment numeru wzbudził już sporo emocji podczas gali Fame MMA 15. Teraz nareszcie słyszymy go w całości.

Kabe i Miszel mieli już okazję współpracować. Ich singiel „Dres” pokrył się platyną, a według zestawień Spotify jest jednym z największych hitów tegorocznych wakacji. Wspólny album obu raperów to jedna z bardziej wyczekiwanych kolaboracji w środowisku hip-hopowym.

Oprócz tego, że „Sheraton” pojawi się na płycie raperów, dostępny będzie również na składance QueQuality „QMPLE”. Teledysk dostępny jest już na oficjalnym kanale wytwórni.

Miszel w tym roku zaskoczył fanów premierą aż dwóch albumów – „NO FACE” i „NO CASE”. Na pierwszym z wymienionych krążków ukazał się m.in wcześniej wspomniany singiel „Dres”. Ostatnia płyta Kabe – „King Kong”- w dniu premiery osiągnęła status złotej. W ramach promocji wydawnictwa raper rusza 24 września w trasę koncertową po Polsce, podczas której odwiedzi 13 miast, w tym m.in. Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław i Warszawę. Szczegóły na stronie kingkongtour.pl.

Polecane

Share This