Kabe i PLK łączą siły z Favstem i Gibbsem


2021.11.23

opublikował:

Kabe i PLK łączą siły z Favstem i Gibbsem

fot. YouTube

Na oficjalnym kanale QueQuality pojawił się kolejny teledysk zapowiadający wspólny album favsta i gibbsa „Hample”. Tym razem producenci zabierają nas na mroczną przejażdżkę po wirtualnym świecie przypominającym grę komputerową.

W numerze „Tour de France” gościnnie pojawiają się Kabe i francuski raper PLK. W klimatycznym teledysku rzeczywistość zaciera się z tym, co wirtualne. Producencki duet po raz kolejny przenosi nas w świat szybkich samochodów, chwytliwych bitów i nocnego życia. Teledysk dostępny jest na oficjalnym kanale QueQuality.

Wideo to wypadkowa kreatywności i nowatorskiego podejścia do realizacji teledysku. – Był to jeden z tych projektów, przy których na początku idziesz po omacku i trochę nie wiesz co się wydarzy. Nigdy wcześniej nie łączyłem tylu dziwnych zabiegów na raz. Większość scen nakręciliśmy w miniaturowym świecie, który sami wybudowaliśmy. Stworzyliśmy postacie w CGI (pozdro dla twórców gry Medieval Dynasty ze studia Render Cube), jeździliśmy małymi driftowozami RC, które obsługiwała grupa naszych „kaskaderów”, czyli ekipa pasjonatów z grupy Rc Nennox (również serdecznie pozdrawiam). Ogromny ukłon dla wszystkich zaangażowanych freaków, bo był to naprawdę bardzo eksperymentalne wyzwanie i świetna zabawa. Szacunek również należy się tu samemu labelowi oraz artystom, bo zaufali i uwierzyli w ten abstrakcyjny pomysł – mówi odpowiedzialny za klip Igor Ignacy Leśniewski.

„Tour de France” to kolejny singiel zapowiadający album „Hample” favsta i gibbsa, który ukaże się 10 grudnia. Ten materiał to przede wszystkim emocje związane z nocnym życiem miasta, oglądane z perspektywy jazdy samochodem. Na wydawnictwie znajdzie się m.in. rezultat zaskakującej współpracy producentów z Pezetem i Zalewskim – „Francuskie filmy”. Wśród gości na płycie pojawiają się również Kiełas, Szpaku i Kukon.

W Queshopie trwa przedsprzedaż „Hample”. Wydawnictwo w preorderze dostępne jest w limitowanych wersjach z koszulką oraz bluzą. Premiera albumu przewidziana jest na 10 grudnia.

Polecane

Share This