Kabe: „Jestem w drodze po grube miliony”


2021.05.11

opublikował:

Kabe: „Jestem w drodze po grube miliony”

fot. YouTube

W sieci pojawiło się wideo do premierowego numeru Kabe zatytułowanego „Każdy dzień”. Raper promuje nim nowy projekt – Ghetto Cognac – cykl, który gości różnych artystów z całego świata. Każdy z nich prezentuje swoje okolice, miejsce z którym się utożsamia. Całość ograna jest w stylistyce ulicznej z najwyższej jakości muzyką.

Ghetto w nazwie reprezentuje prostolinijność opakowania, w tym przypadku klipu, natomiast Cognac stoi za ekskluzywnością i wysokim poziomem esencji projektu – muzyki.

„Taki sam jest każdy dzień – zapalę i zarobię / Za długo widziałem cień, dziś mam ładną pogodę / Duże plany, duży stres, duże sprawy na głowie / Jestem w drodze po grube miliony” – nawija w „Każdym dniu” Kabe. Producentem kawałka jest stały współpracownik reprezentanta QueQuality – Opiat.

Sprawdź także: QueQuality sponsorem klubu piłkarskiego. Zobaczcie piękne koszulki przygotowane dla piłkarzy

Fani Kabe mają sporo powodów do zadowolenia do zadowolenia. Niedawno mogli usłyszeć go w premierowym singlu Majora „Znajdę sposób”, a także w premierowym kawałku „Słuchaj bracie”, który powstał we współpracy z firmą Bacardi w ramach akcji „Do What Moves You”. Kawałek ma status luźnego singla, ale jednocześnie przetarcia przed kolejnym wydawnictwem reprezentanta QueQuality.

Polecane

Share This