Kabe konfrontuje się ze skomplikowaną przeszłością, od której chciałby uciec


2022.05.13

opublikował:

Kabe konfrontuje się ze skomplikowaną przeszłością, od której chciałby uciec

fot. mat. pras.

W sieci ukazał się nowy numer Kabe, w którym raper konfrontuje się ze skomplikowaną przeszłością, od której dzisiaj chciałby uciec. Nagrany wspólnie z Mr Polska „Mój dom” zapowiada album „King Kong”. Wydawnictwo ukaże się nakładem wytwórni QueQuality 17 czerwca.

„Mój dom” to gorzkie wspomnienia i brutalny wycinek z biografii Kabe. Melodyjny, a jednocześnie mocny brzmieniowo numer powstał wspólnie z Mr Polska na bicie Opiata. Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa 404Media. Klip dostępny jest na oficjalnym kanale QueQuality.

„King Kong” to ostatni rozdział wydawniczej trylogii Kabe – po „Albinosie”, który został okrzyknięty najważniejszym trapowym debiutem 2020 roku oraz intensywnym i osobistym albumie „Mowgli”, który uzyskał status platynowej płyty. Nadchodząca płyta to przede wszystkim szczere i szorstkie przemyślenia oraz relacje z osobistych doświadczeń rapera.

Najnowszy album Kabe w całości wyprodukował Opiat. Layout wydawnictwa przygotował LUK.KOPE na bazie zdjęć autorstwa Bartka M. „King Kong”. Płyta w preorderze dostępna jest w dwóch wersjach – box deluxe oraz box premium. W skład obu wchodzą płyta CD oraz limitowane dodatki. Co więcej, jedno spośród wszystkich zamówień premium box zostanie wzbogacone o wyjątkowy dodatek o wartości 30 tys. pln

Preorder dostępny jest w Queshopie.

Polecane

Share This