Kabe: „Przejmujemy cały świat”


2020.10.07

opublikował:

Kabe: „Przejmujemy cały świat”

fot. mat. pras.

Po rozstaniu ze StoproRap Kabe związał się z QueQuality i to właśnie nakładem tego labelu ukaże się jego nowy album. W połowie sierpnia w sieci pojawił się zapowiadający go singiel „NIKE AIR MAX”, teraz czas na kolejną nowość – tytułowy numer z nadchodzącego krążka „MOWGLI”. Utworowi wyprodukowanemu przez Opiata towarzyszy klip, który znajdziecie już na kanale QQ.

„MOWGLI” to drugie solowe wydawnictwo Kabe, które ukaże się na rynku nakładem wytwórni QueQuality w listopadzie 2020 roku. Krążek jest swego rodzaju księgą miejskiej dżungli, składającą się z 14 pozbawionych kompromisów utworów. Wolny od schematów i prostolinijnych rozwiązań. Znajdziemy tutaj wiele inspiracji sceną francuską, która stanowi mocny fundament twórczości rapera.

Za produkcję całej płyty odpowiada Opiat, producent znany do tej pory z wielu kooperacji z Kabe. Przyjaźń i naturalna chemia między raperem, a producentem poskutkowała spójnym i świetnie brzmiącym projektem.

Limitowane wydanie preorderowe, które można już zamawiać w QueShopie zawiera alternatywne, niestandardowe wydanie książkowe, gadżet-niespodziankę, plakat w formacie A3, wlepki i autograf Kabe.

Sprawdź też: Kabe z nowym singlem i klipem. Wiemy, z którą wytwórnią związał się były gracz StoproRap

Kabe – „MOWGLI” – tracklista:

01. SUKCES
02. MOWGLI
03. ANALOG FT. ???
04. BLOCK
05. WCZORAJ FT. ???
06. FEFE
07. NIKE AIR MAX
08. GHETTO LIFE FT. ???
09. NAD RANEM
10. 2.0 FT. ???
11. EURO
12. BEZ NERWÓW FT. ???
13. AGENDA
14. KTOŚ FT. ???

Polecane

Share This