Kabe w nowym singlu Płomienia 81. Ruszył preorder krążka Pezeta i Onara


2019.11.28

opublikował:

Kabe w nowym singlu Płomienia 81. Ruszył preorder krążka Pezeta i Onara

fot. kadr z wideo

Ci, którzy liczyli na to, że obok solowej „Muzyki współczesnej” Pezeta postawią w tym roku na półce także krążek Płomienia 81, mogą się rozczarować. Zapowiadane od dłuższego czasu wydawnictwo Pezeta i Onara ukaże się dopiero 20 marca 2020. Na pocieszenie mamy fakt, że już dziś możecie zamówić „Szkołę 81” w specjalnej wersji preorderowej, wzbogaconej o dodatkową płytę z nowymi interpretacjami oraz remiksami kultowego numeru „Powiedz na osiedlu”, a także zapalniczkę typu clipper.

Po singlu „Maradona” czas na kolejną zapowiedź albumu. Tym razem Pezet i Onar dzielą się numerem „Popiół”, do którego dograł się Kabe.

Tytuł płyty oddaje to, co chcieliśmy zrobić. Mamy swoje lata i staż na scenie, ale nie chcieliśmy robić oldschoolowej płyty. Z drugiej strony mamy 2019, ale nic na siłę, nic wbrew sobie i nic dlatego, że tak teraz brzmi newschool. Chcieliśmy zrobić naszą szkołę, taką, w której dobrze się czujemy, taką, którą się jaramy – „Szkołę 81”. Tak jak przy singlu, tak i przy całej płycie niepotrzebne są podziały, w które nie wchodzimy – komentuje Onar.

Polecane

Share This