KaCeZet zagra w Warszawie


2012.09.18

opublikował:

KaCeZet zagra w Warszawie

27 września w stołecznym klubie Hydrozagadka odbędzie się koncert warszawskiego wokalisty reggae, KaCeZeta.

Reprezentujący wytwórnię Karrot Kommando artysta zagra koncert w towarzystwie muzyków, z którymi wspólnie tworzy projekt „KaCeZet i Fundamenty”. Oprócz nich, jako Honorowi Dawcy Dźwięku, na scenie warszawskiego klubu zaprezentują się znamienici goście. Swój udział w koncercie potwierdzili do tej pory: Marika, Pablapavo, Gorg (Vavamuffin), JuniorStress, Vienio, Pono i Difel. Lista artystów, którzy swoją obecnością wesprą KaCeZeta, jeszcze nie jest zamknięta.

Chcąc opisać twórczość tego młodego artysty, należy bez wątpienia zwrócić uwagę na prostotę formy, jaka cechuje warstwę muzyczną projektu, która w połączeniu z błyskotliwymi i pełnymi gier słownych tekstami, stanowi gwarancję doznań artystycznych na zdecydowanie wysokim poziomie. Zabawy akcentem, wyszukane porównania, zgrabne i chwytliwe melodie – KaCeZet i jego Fundamenty stawiają na szczerość i luz. Wszystko to w kameralnej atmosferze, do której bez wątpienia przyczynia się brzmienie akustycznych instrumentów towarzyszących wokaliście. Warto sprawdzić.

KaCeZet & Fundamenty Honorowi Dawcy Krwi (Marika, Pablopavo, Gorg, Junior Stress, Vienio, Pono i inni) – 27 września, 21:00 – Klub Hydrozagadka (ul. 11 Listopada 22) – bilety: 20/25zł.

Polecane

Share This