Kacper HTA: „Musiałbym mocno upaść na głowę, żeby cytować Kalego”


2020.08.10

opublikował:

Kacper HTA: „Musiałbym mocno upaść na głowę, żeby cytować Kalego”

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Relacje na linii Kali – Kacper HTA od dawna są dalekie od idealnych. Konflikt pomiędzy raperami uwypuklił się pod koniec ubiegłego roku, kiedy to Kacper zarzucił Kalemu skopiowanie jego pomysłu na płytę. Wówczas przez kilka dni panowie przerzucali się w mediach społecznościowych uwagami na swój temat i komentarzami dotyczącymi powodów rozpadu Ganja Mafii.

Sprawdź też: Kacper HTA wyśmiewa Kalego

Już w 2019 Kacper podkreślał, że w przeciwieństwie go Kalego on nadal żyje w dobrych relacjach z innymi byłymi reprezentantami GM. Potwierdzeniem tych słów jest niedawny singiel „Mantra”, zapowiadający szykowaną na wrzesień wspólną płytę reprezentanta Hipotonii oraz ekipy Fonos. Teraz raper ponownie wbija szpilę byłemu koledze.

Sprawdź też: Członkowie Ganja Mafii wracają ze wspólnym projektem

Na instagramowym profilu kończącego wakacje Kacpra znalazło się jego zdjęcie z córką, któremu towarzyszy podpis: „W życiu piękne są tylko chwile”. – Kali zacytowany – zwrócił uwagę jeden z fanów, doszukując się nawiązania do „Pięknych chwil” z albumu „Sentymentalnie” Kalego i Gibbsa. Stanowcza odpowiedź Kacpra rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości dotyczące obecnych relacji obu panów.

Jak już to Dżem. Musiałbym mocno upaść na głowę, żeby cytować Kalego – zauważył Kacper.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KacperHTA (@kacperhta)

Polecane

Share This