Kacper HTA: „Opuściłem Ganja Mafię, bo tak kazał mi honor”


2020.02.06

opublikował:

Kacper HTA: „Opuściłem Ganja Mafię, bo tak kazał mi honor”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Goszcząc niedawno w naszej redakcji Kacper HTA przyznał, że istnieje szansa na to, że doczekamy się wspólnej płyty byłych członków Ganja Mafii. – My wszyscy dalej ze sobą działamy. Nikt nie działa już po prostu z nim – tak to wygląda. Nagrywamy wspólnie kawałki. Nikt z ekipy praktycznie nie pozostał z nim. A my razem mocno działamy. Na pewno w planach mamy gdzieś jakąś wspólną płytę, tak więc na pewno jakiś reborn malutki będzie – deklarował w rozmowie z Marcinem Flintem Kacper.

W kawałku „Katana” z „Drogi koguta” Kali posłał kilka cierpkich linijek pod adresem byłych członków swojej ekipy.

„Ten, kto zranił moje serce, dzisiaj nie wróci do domu / A ty komu? A ty komu wierzysz, mordo? Mi czy im? Się namnoży farmazonów, gdy w mrowisko wkładam kij / Zatkaj ryj, weź nie wypominaj chwil, c’est la vie / Ja odporny na wasz jad, wycinam te gniazdo żmij”, „Nie wpuszczę już łatwo nikogo do mego świata / Paru typów chciało kwitu, szybko się nachapać” – nawijał artysta.

Teraz Kacper odpowiada, publikując zdjęcie z byłymi członkami ekipy – Felipe, GMB i Gibbsem. Raper dołączył do zdjęcia tekst nowego, niepublikowanego jeszcze kawałka

„Tylko zarys – nie zrozumiesz, nie stałeś obok / Opuściłem Ganja Mafię, bo tak kazał mi honor / Dawno przestałem rozkminiać, co tam ludzie pi****lą / Gówno wiedzą, pisać bajki? Tyle to mogą” – komentuje sytuację Kacper.

Jednocześnie raper podzielił się z fanami kolejnym klipem promującym ubiegłoroczny krążek „Underdog”. Zobaczcie wideo do numeru „5 lat”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KacperHTA (@kacperhta)

Polecane

Share This