Kacper HTA podejrzewa, że jeszcze w tym roku znienawidzi go cała branża. „Nie mam zamiaru gryźć się w język”


2021.09.29

opublikował:

Kacper HTA podejrzewa, że jeszcze w tym roku znienawidzi go cała branża. „Nie mam zamiaru gryźć się w język”

fot. P. Tarasewicz

Kilka lat intensywnej pracy nad muzyką przyniosło w tym roku Kacprowi HTA kryzys twórczy. Raper wyznał jakiś czas temu, że ma blokadę, w mediach społecznościowych zastanawiał się także, czy rap zmierza w dobrą stronę. Raper pojechał na wakacje, żeby trochę odsapnąć, ale wygląda na to, że nie jest w stanie uciec od targających nim wątpliwości. W swoim nowym wpisie na instagramowym profilu artysta ubolewa nad kondycją swojego ukochanego gatunku

Ostatnio któryś z moich kolegów po fachu słusznie zauważył, że jeśli chodzi o większość osób, które są dziś w TOPce i robią największe zasięgi, to jest to wyścig o to, kto zrobi głupszą piosenkę. Bity są coraz mniej hiphopowe, raperzy przestają wyglądać jak raperzy, ilość ciekawych punchlinów i przede wszystkim ważnych treści nie jest już nawet na drugim planie tylko na piętnastym. Mało kto ze środowiska chcę to komentować, bo boją się medialnego linczu albo liczą na feat, który nakręci im wyświetlenia na kanale, który zdycha, a poprawność polityczna 99% z moich kolegów sprawia, że chcę mi się r**gać, jak włączam Instagram – ocenia raper.

Kacper ma dość i nie zamierza dłużej przyglądać się diagnozowanemu problemowi, nawet kosztem utraty potencjalnych featów i części słuchaczy.

Zrobię w tym roku teledysk, po którym prawdopodobnie znienawidzi mnie cała branża. Nie mam zamiaru gryźć się w język z uwagi na hejt czy odbitki ze strony ludzi, o których nawinę, będzie to mój najdroższy teledysk, choćby miał się nigdy nie zwrócić, bo charakteryzacja i plan zdjęciowy jaki mam zamiar zrobić, to będzie coś, czego jeszcze nigdy nie zrobiłem.

W zasadzie po ostatnich miesiącach, w których zastanawiałem się nad swoją muzyczną przyszłością stwierdziłem, że bez sensu rzucać rap z uwagi na czasy, ja dalej będę robił wartościową muzykę bo $ zarabiać potrafiłem długo wcześniej, zanim był $ za rap, a w zasadzie dziś robię na nim naprawdę dobry sos bez robienia obciachowych rzeczy – pochwalił się artysta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KacperHTA (@kacperhta)

Polecane

Share This